Dozvuky pátku třináctého

Mňau!

Jak praví jedna stará kočičí moudrost (moje) – někdy strávíš víkend nad knihou a někdy strávíš víkend, o kterým by se kniha dala napsat.

/pátek/

Nechávám si zhmotnit dvacet supr trupr hešáckých vizitek – za speciální pátkotřináctkovou cenu (a za to, že vylomenina udělala pracovníkům copycentra pořádek v papírech a propiskách). V pondělí totiž proběhne v rámci uhříněveského coworkingu akce kulatý stůl aka „řekni, co jsi za kočičku a co umíš“ a prý se budou rozdávat vizitky. Tak teda jo. Challenge accepted. Jako vždy děkuji za pomoc Canvě Úžasné.

/víkend/

V nádherném babím létě brouzdáme zahradami – v sobotu dendrologickou, v neděli táborskou zoo s VIP prohlídkou 🙂 – hladím si velblouda a vlky, krmíme medvědy, jeleny, emu, klokany, těším se na kulatý stůl a v duchu si připravuju „řeč“. 😀

/pondělí/

Vylomeninka si urve kus prstu o odvětrávací mřížku a dopoledne strávíme na dětské chirurgii. U kulatého stolu chybí jedna copykočička, kterou ale nikdo nepostrádá, protože nikdo neví, co je zač a co umí. 😀 🙁 Chcete někdo vizitku?

1 komentář u „Dozvuky pátku třináctého

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *