4 heší tipy na zamaskování kruhů pod očima #nomakeup #nofilter

Živý i tištěný chytrý holky doporučujou kvalitní spánek, co trvá aspoň osm hodin, protože jinak to odnese vaše pleť, nálada, vlasy, mozek, život.

Takže blbý.

A do toho kruhy pod očima jako důkaz místo slibů. Ty moje se s narozením druhý půlky vylomeniny ještě o kousek prohloubily, až jsem se jednou před zrcadlem zalekla, že budu za pár let vypadat jako naše bývalá němčinářka.

Nezahájila jsem žádný boj ani si kvůli tomu nekoupila mejkap. Ale vypozorovala jsem pár věcí, které od kruhů pod očima celkem obstojně odvedou pozornost.

V nadpisech prý fungují spíš lichý číslovky, ale já mám ty vychytávky zatím jen čtyři. Tak co už. Jsou to tyhle. 🙂

1) Obočí

Pokud ho máte výrazné od přírody, bod pro vás a minus bod pro vaše kruhy. Pro mě se tužka na obočí stala při mateřské věrnou a nenahraditelnou společnicí.

2) Náušnice

Dřív jsem je hodně střídala, ale aktuálně jsem vypozorovala, že když nasadím svoje oblíbené červené FIMO pecky, kruhy pod očima jsou jaksi… Zastíněny. Aspoň částečně. A když jsme u toho stínění…

3) Sluneční brýle

Cha cha. 100% funkční.

4) Úsměv

Brýlím konkurovat nemůže, ale pokud zrovna nejsou po ruce nebo je zataženo, zvolte úsměv a smích a máte vyhráno. A zdaleka nejenom nad kruhy. 🙂

A jak maskujete vy?

Kombinace všech čtyř heších protikruhových vychytávek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *